Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
KREATYWNE ZAPRASZAJĄ PONOWNIE WE WRZEŚNIU

Zajęcia kreatywne, odbywające się w każdy wtorek w Barlineckim Ośrodku Kultury, to stała oferta edukacyjna przygotowana przez „Panoramę”. Skierowana jest ona do dzieci, które chcą w wyjątkowy sposób przygotować m.in. laurkę na Dzień Mamy, stroje na pokaz mody, czy też jesienne kompozycje kwiatowe i świąteczne dekoracje.

 

REKLAMA

Zajęcia niezmiennie prowadzi Anna Adamiok, a w tym roku, zapisało się na nie piętnaścioro uczestników. 20 czerwca w Galerii im. Romany Kaszczyc w Europejskim Centrum Spotkań, odbyło się podsumowanie i zakończenie roku zajęć kreatywnych oraz wręczenie dyplomów i upominków, ufundowanych m.in. przed Nadleśnictwo Barlinek. Uroczystości towarzyszyła wystawa prac młodych artystów. 

Dyplomy i prezenty z rąk instruktor Anny Adamiok, tego dnia odebrali: Stasiu Bibro, Ignacy Bibro, Basia Celnik, Tosia Gulczyńska, Basia Powązka, Dominika Łuczak, Marysia Błaszczyk, Eunika Matuszewicz, Aniela Chorążyczewska, Rozalia Buczek, Blanka Pietrzak, Iga Bekier i Nela Banaszak. Zajęcia wznowią swoją działalność tuż po wakacjach, a odbywać się będą w pracowni kreatywnej Barlineckiego Ośrodka Kultury.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież