Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
3.8 1 1 1 1 1 Ocena 3.80 (20)
NIE ZOSTAŁA KRÓLOWĄ PUSZCZY

Jest piękna, mądra, czarująca... Lecz niestety jej kandydatura została odrzucona. I od tej pory, żona samego diabła, mściła się na mieszkańcach miasta za to, że nie została wybrana na Królową Puszczy Barlineckiej.

 

REKLAMA

 

25 czerwca na Plaży Miejskiej, odbyło się Widowisko Sobótkowe przygotowane przez Elżbietę Chudzik i Martę Grygier. Spektakl, jak każdego roku, przyciągnął bardzo dużą widownię. Jak zwykle, tradycja przeplatała się z nowoczesnością i wytykaniem błędów włodarzom oraz mieszkańcom.

W tym roku były to m.in. "betonoza" czy też zamknięte wieczorami barlineckie restauracje. Były wianki, ślub, muzyka słowiańska, ogień i wieczorna kąpiel w wodach Jeziora Barlineckiego. W Widowisku Sobótkowym udział wzięli aktorzy Teatru Poezji "Wiatrak" oraz przyjaciele.

 

M.Przybylska

 

   

Komentarze

+7

Guest

Cytuję Guest:
do kolegi niżej - takie "widowiska" w przeciwieństwie do festynu z disco polo i watą cukrową przynajmniej coś wnoszą do głów odbiorców.

Tak. Wyobraźnię. Więc wyobraź sobie jak w Barlinku wszystko działa idealnie i jest pięknie. W końcu teraz masz spory zapas wyobraźni.
-3

Guest

do kolegi niżej - takie "widowiska" w przeciwieństwie do festynu z disco polo i watą cukrową przynajmniej coś wnoszą do głów odbiorców.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież