Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
KOKARDY NARODOWE W MUZEUM

07 lipca w Muzeum Regionalnym w Barlinku, odbyły się warsztaty robienia kokard narodowych. Zaproszono na nie dzieci wraz z rodzicami i dziadkami. Wspomniane zajęcia, mają przybliżyć przede wszystkim najmłodszym, wiedzę na temat polskich symboli narodowych. Warsztaty, poprowadziła Anna Adamiok.

 

REKLAMA

 

Była to pierwsza część działań, które związane są z dużym projektem niepodległościowym, realizowanym przez Muzeum Regionalne w Barlinku. W sierpniu, na Rynku Miejskim zorganizowany zostanie duży koncert, a we wrześniu, czekają na nas wykłady i spotkania.

Warsztaty realizowane były w ramach projektu „Droga do Niepodległej – naszej małej Ojczyzny”, dofinansowane ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Symbole Narodowe RP”.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież