Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
0 1 1 1 1 1
BOK ZAPRASZA NA WARSZTATY LEGO

Barlinecki Ośrodek Kultury, Powiat Myśliborski oraz Stowarzyszenie „SK”, zapraszają na bezpłatne warsztaty budowania z klocków LEGO. 19 lipca (środa) godz. 10.00 – 11.00 oraz 11.30 – 12.30, Barlinecki Ośrodek Kultury, ul. Podwale 9. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-14 lat.

 

REKLAMA

 

Ilość miejsc ograniczona, konieczne więc są wcześniejsze zapisy, tel. 95 7462-135. Serdecznie zapraszamy.

 

BOK – nadesłane

 

 

Komentarze

Guest

Poznań - Targi Poznańskie - Świat z klocków Lego i do tego historia Polski. Polecam!
Do tego Muzeum Broni Pancernej lub Małe ZOO.
Wakacje to idealny czas na taką wycieczkę!

Guest

Ja dziś dodzwoniłam się pod podany numer telefonu, ale otrzymałam informację, że już wczoraj obie listy zostały zamknięte i nie ma możliwości zapisania dziecka na te zajęcia. Przykre. :(
+1

Guest

Zapraszamy ale nie przychodźcie ,dla czego od siedmiu lat ,trzylatek też by przyszedł z dziadkiem chociaż zobaczyć ,no ale skoro nikt nie odbiera trudno

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież