Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (8)
MUZEUM ZAPRASZA NA ''KONCERT NIEPODLEGŁOŚCIOWY''

BOK - Muzeum Regionalne w Barlinku, zaprasza na „Koncert niepodległościowy”, który odbędzie się 15 sierpnia (wtorek) o godz. 17.00 na Rynku Miejskim w Barlinku. W programie m.in. koncert zespołu Sonata oraz wystawa przygotowana wspólnie z Instytutem Pamięci Narodowej „Symbole Narodowe”.

 

REKLAMA

 

Punktem kulminacyjnym wydarzenia, będzie występ Zespołu Pieśni i Tańce PYRZYCE. Podczas koncertu, rozdawać będziemy kokardy narodowe, które wykonywaliśmy wspólnie z dziećmi na warsztatach zorganizowanych 07 lipca.

Zapraszamy do wspólnego śpiewania i poszerzenia swojej wiedzy na temat polskich symboli narodowych!

Koncert i wystawa realizowane są w ramach projektu „Droga do Niepodległej – naszej małej Ojczyzny”, dofinansowane ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Symbole Narodowe RP”.

 

Muzeum Regionalne w Barlinku - nadesłane

 

 

Komentarze

+2

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Symboli narodowych zszargać już bardziej się nie da jak to uczynili obecnie rządzący...mnie akurat za ich kasę to do nich nie przekona ...nie idę...

Nikt w tym kraju nikogo nie zmusza żeby iść na wybory i guzik mnie obchodzi co zrobisz . Wolny wybór .

A kto tu mówił o wyborach ?
+1

Guest

Cytuję Guest:
I poraz kolejny w mieście Flag miasto nie rozwiesza-,,Czyja ta Polska jest ' wstyd panie Burmistrzu wstyd.

Nie patrz na innych i sam wywieś flagę na swojej posesji .
-4

Guest

Cytuję Guest:
Symboli narodowych zszargać już bardziej się nie da jak to uczynili obecnie rządzący...mnie akurat za ich kasę to do nich nie przekona ...nie idę...

Nikt w tym kraju nikogo nie zmusza żeby iść na wybory i guzik mnie obchodzi co zrobisz . Wolny wybór .
+10

Guest

Symboli narodowych zszargać już bardziej się nie da jak to uczynili obecnie rządzący...mnie akurat za ich kasę to do nich nie przekona ...nie idę...
+20

Guest

15 sierpień Dzień Wojska Polskiego i rocznica zwycięskiej Bitwy Warszawskiej , a u nas w Barlinku zamiast radości to jak zwykle patos , i ten sam scenariusz jak co roku po prostu mizeria . Brak chęci do pracy to wyznacznik naszej władzy . Barlinek na tle sąsiednich miejscowości to zaścianek tak pod względem imprez jak i pomysłów .

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież