Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
KARTA LOJALNOŚCIOWA SPOŁEM GAMA

Ogromnym zaszczytem i przywilejem dla nas jest fakt, iż to właśnie w naszych sklepach robią Państwo zakupy. Cieszymy się, że oferowane przez nas produkty spotkały się z uznaniem, a wciąż rozwijający się asortyment, to przede wszystkim bogaty wybór towarów od lokalnych producentów.

Chcąc docenić Waszą lojalność, chcielibyśmy uhonorować naszych stałych Klientów nie tylko atrakcyjnymi promocjami, ale też dodatkowymi, specjalnie dedykowanymi rabatami.

Szanowni Klienci Społem GAMA w Barlinku – miło nam Państwa poinformować, iż w sierpniu uruchomiliśmy lojalnościowe karty rabatowe 3%. Jak to działa? Aby otrzymać kartę rabatową, należy dokonać zakupu za 50 zł. Każdy Wasz zakup za kwotę minimum 30 zł, otrzyma 3% upustu (rabat nie dotyczy zakupu wyrobów tytoniowych, alkoholu i doładowań telefonii komórkowej).

 

 

Nie jest to akcja ograniczona czasowo. Do czasu jej ewentualnego odwołania, karty będą respektowane bezterminowo. Rabaty będą mogli Państwo uzyskać w trzech sklepach na terenie Barlinka, tj. przy ul. Niepodległości 1 (parter SDH), Niepodległości 25 (Mały Sam), 11-go Listopada 10 (tzw. 6- ka) na Górnym Tarasie.

Zapraszamy więc do skorzystania z oferty naszych sklepów. Znajdziecie tam m.in. pozbawione ulepszaczy i produkowane na naturalnej recepturze wyroby wędliniarskie, które już dawno zyskały uznanie naszych Klientów. Podobnie jak tradycyjnie wypiekane na zakwasie pieczywo własnego wypieku Społem Myślibórz. W naszej codziennej ofercie znajdą też Państwo wyroby garmażeryjne, w tym m.in. swojskie pierogi z różnym farszem, krokiety, naleśniki, kluseczki czy kopytka.

Gwarantujemy zawsze świeże, smaczne i zdrowe ryby z dostawami dwa razy w tygodniu, sałatki oraz swojskie ciasta w świetnej cenie. W ofercie posiadamy także dużo produktów wegańskich i BIO. Stale oferujemy Państwu różne promocje, a doświadczona i profesjonalna załoga naszych sklepów, zagwarantuje Państwu miłą obsługę i służy informacjami o oferowanych produktach.

Zapraszamy serdecznie.

 

Społem GAMA w Barlinku - nadesłane

 

 

Zapraszamy

Opublikowany przez Pss Społem Barlinek Wtorek, 8 sierpnia 2023