Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
RAJD ROWEROWY BARLINEK – CHOSZCZNO

Chcesz spędzić ostatnią sobotę sierpnia w wyjątkowy sposób? Zrób to aktywnie! Rajd „Na dwóch kółkach przez Pomorze Zachodnie!”, tym razem zawita do Barlinka! Zapraszamy Cię do wspólnej przejażdżki 30 km trasą z Barlinka do Choszczna. Tym, którzy jeżdżą tą drogą, nie musimy chyba przypominać jakie ma uroki.

 

REKLAMA

 

Jednak gdyby ktoś nie miał jeszcze okazji pokonać tej trasy, wspomnimy tylko, że wiedzie ona po dawnej linii kolejowej, a widoki są wprost niesamowite. Rajd odbędzie się 26 sierpnia, a startujemy z Parku im. Emanuela Laskera w Barlinku. Udział jest bezpłatny!

Harmonogram:

  • 13.30 Zbiórka park im. Emanuela Laskera w Barlinku
  • 14:00 Przywitanie i rozpoczęcie rajdu
  • 15:30 Meta
  • 15:00 - 17:00 Miasteczko Rowerowe Pomorza Zachodniego (plaża miejska Choszczno)

Na wszystkich uczestników będą czekały niespodzianki, w tym m.in. darmowa zupa, woda, napoje izotoniczne, batony energetyczne, dla pierwszych 50 uczestników (którzy dojadą do mety) pamiątkowy medal, rajdowy warsztat rowerowy (sprawdzanie stanu technicznego rowerów), DJ, opowieści rowerowe, animacje dla dzieci, konkurs wiedzy o Unii Europejskiej z nagrodami rowerowymi, malowanie ekotoreb, zagadki i krzyżówki dotyczące segregacji i recyklingu odpadów, stoisko informacyjne - aplikacja rowerowa Pomorze Zachodnie oraz mapy tras rowerowych.

Gdyby zmęczyło Was te 30 km, po wydarzeniu dla zapisanych na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., organizatorzy przygotowali darmowy powrót z Choszczna do Barlinka.

 

 

Do rajdu pozostało
(dni/godzin/minut/sekund)

-

 

Organizatorzy – nadesłane

 

[Artykuł sponsorowany]