Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
2 1 1 1 1 1 Ocena 2.00 (4)
NAJECHANIE PODCZAS COFANIA

28 sierpnia przed południem, doszło do zdarzenia drogowego na parkingu przy skwerze im. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Informacji w tej sprawie, udzielił nam Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu mł. asp. Piotr Jarosiński.

 

REKLAMA

 

„28 sierpnia o godz. 9.29 na stanowisko kierowania komendanta powiatowego PSP w Myśliborzu wpłynęło zgłoszenie o wypadku na parkingu przy ul. Ignacego Paderewskiego w Barlinku. Przyszły kierowca, wykonujący manewr parkowania samochodu nauki jazdy, cofając najechał na stopę 76-letniej kobiety. Poszkodowana z urazem prawej stopy, została przetransportowana do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy JRG Myślibórz, jeden OSP Barlinek oraz Zespół Ratownictwa Medycznego”.

Na miejscu była też obecna Policja, która będzie badała dokładny przebieg i przyczyny zdarzenia.

 

M.Przybylska

Foto: Rafał Olejnik

 

Komentarze

+7

Guest

Ale kto ma kontrolować takie działania pchają wszystko co w stajni godziny lecą i kasa będzie, cyrk na kółkach może jakieś oswiadczenie zarządu
+51

Guest

Nie pojmuje - najeżdża "L-ka" na stopę i przyjeżdżają 3 wozy strażackie, dwa radiowozy z mysliborza?
Po stodolnej chodzi pies typu owczarek, przyjezdza duży wóz strażacki, staje na środku jezdni blokując ruch, że kierowcy stwarzają zagrożenie wycofując a 5ciu strażaków obkraza psa, stoją patrza na niego a pies odchodząc biegają za nim gwiżdżąc. Nie można podjechać np w 2 - 3 osoby strażackim pick-up? Nie ma w Barlinku hycla ?
-14

Guest

Jestem kierowcą zawodowym jak patrzę na te nauki jazdy to aż głowa boli uczą cofania tak jak by to było najważniejsze a później nie potrafi jechać po normalniej drodze
+13

Guest

Współczuje młodemu kadetowi... choć jest to pewna lekcja... na przyszłośc, wręcz niestety ludzie pchają się na auta na parkingach, a o pasach nie wspomne...
Niby 10 razy lewo prawo przod tył... lekko sprzęgło a tu nagle jak duch wielkie obrażone i wnerwione oczy bo pewna Pan/pani chce nam przepełzać 1 cm od koła..

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.