Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

LUX-TRANS

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.

 LUX-TRANS


 wtorek 16 lipca 2024r.   imieniny: Andrzej, Benedykt, Stefan

Reklama

A A A
1 1 1 1 1 1 Ocena 1.00 (3)
BYŁA KONCEPCJA CZY NIE?

Od kilku tygodni Szpital Barlinek sp. z o.o. ma nową panią prezes. Jednym z warunków przystąpienia do konkursu, było przedstawienie koncepcji jego funkcjonowania.

 

 

REKLAMA

Po wyborze na to stanowisko Aleksandry Rutyny, wiele osób chciało poznać wspomnianą koncepcję. Także nasza redakcja była o to pytana. Mimo prośby, takowej nie otrzymaliśmy. Koncepcję chcieli poznać także barlineccy radni. Dlatego cześć z nich złożyła wniosek, o zwołanie wspólnej komisji radnych, aby koncepcję poznać.

Wspólne posiedzenie komisji Rady Miejskiej, odbyło się 31 sierpnia br., w sali widowiskowej Barlineckiego Ośrodka Kultury. Trwało około trzech godzin. Głos w jej trakcie zabrała m.in. nowa pani prezes, burmistrz Dariusz Zieliński i część radnych. Czy obecni na posiedzeniu wspólnej komisji, poznali koncepcję funkcjonowania szpitala? Czy poznali ją ci, którzy śledzili jej przebieg w Internecie? Odpowiedź m.in. na te i inne pytania, w materiale filmowym.  

 

Jacek Słomka

 

 

Komentarze

+2

Guest

Moim zdaniem władze miasta nie robiły nic w sprawie szpitala, bo ich nie obchodzą mieszkańcy miasta i okolic, gdzie będą się leczyć. Najlepiej pieniądze ładować w dziwne parki, imprezy, jakieś przebudowy miasta zamiast dofinansować szpital, zadbać o sprzęt. A teraz zamknięcie oddziału ginekologicznego, który był motorem rozbudowy szpitala, ale sukces. Ciekawe co jeszcze nas czeka. Jak daleko nas wypędzą do lekarzy i szpitali. Gość
+4

Guest

W Barlinku aż huczy , że nowa pani prezes to strzał w kolano lokalnej władzy. Dogadała się z personelem , który chce dalej pracować. Jest bardzo aktywna. Ale nie może dogadać się władzą, która ją powołała na stanowisko. Wynika z tego , że władzy nie uda się zlikwidować szpitala zganiając winę na personel. Wychodzi szydło z worka.
+1

Guest

Cytuję Guest:
Też kiedyś będziesz emerytem, czy tak samo napiszesz o emerytach i pierdołach.Emeryci mają pieniądze z ZUS.Ja mam 42lata pracy,pochwal się swoimi latami pracy

Świetnie. Gratuluję. Rok ma 12 miesięcy. Jeśli masz niska emeryturę, to wyłacznie Twoja wina. Trzeba było nie pracować na czarno albo nie brać pod stołem.
+5

Guest

Też kiedyś będziesz emerytem, czy tak samo napiszesz o emerytach i pierdołach.Emeryci mają pieniądze z ZUS.Ja mam 42lata pracy,pochwal się swoimi latami pracy
+4

Guest

Cytuję Guest:
Byłem pierwszym krytykantem wyboru tej pani na prezesa szpitala. Ale po kilku tygodniach działalności nowej pani prezes diametralnie zmieniłem zdanie. Uważam , że należy tej pani pomóc a nie ją rozliczać za nieróbstwo poprzednika. Kochani radni żądacie od pani prezes cudownej koncepcji. A co robiliście do tej pory? Przyglądaliście się biernie przez cztery lata jak szpital upada! A teraz żądacie cudów. Dajcie jej szanse zaistnienia. A przede wszystkim zainwestujcie konkretne środki w ten "skansen" i ucywilizujcie go sprzętowo a lekarze się znajdą.


To się nazywa płacenie podatków. To nie moja wina, że miasto pcha pieniądze w turystykę, emerytów i pierdoły.
+14

Guest

A niech Pan Burmistrz przyzna się, gdzie po sesji w piątek pojechał z Panią Prezes Szpitala i w jakim celu??? Bo ponoć byli w Starostwie na spotkaniu odnośnie połączenia Szpitala w Dębnie ze Szpitalem Barlinek. Oboje Pan burmistrz jak i Pani Prezes Szpitala kłamią wszystkich obywateli naszego miasta i mydlą nam oczy!!!!
-3

Guest

Byłem pierwszym krytykantem wyboru tej pani na prezesa szpitala. Ale po kilku tygodniach działalności nowej pani prezes diametralnie zmieniłem zdanie. Uważam , że należy tej pani pomóc a nie ją rozliczać za nieróbstwo poprzednika. Kochani radni żądacie od pani prezes cudownej koncepcji. A co robiliście do tej pory? Przyglądaliście się biernie przez cztery lata jak szpital upada! A teraz żądacie cudów. Dajcie jej szanse zaistnienia. A przede wszystkim zainwestujcie konkretne środki w ten "skansen" i ucywilizujcie go sprzętowo a lekarze się znajdą.
+7

Guest

Ciekawe uzasadnienie udzielenia absolutorium byłemu prezesowi. Nie ocena działalności , osiągnięć, lenistwa i brania kasy za nic ,tylko bo inni też.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież