Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 sobota 13 kwietnia 2024r.   imieniny: Jan, Małgorzata, Przemysław

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
DOŻYNKI WIEJSKIE W DZIEDZICACH

9 września w miejscowości Dziedzice, odbyły się Dożynki Wiejskie 2023. Uroczystość rozpoczęto od mszy św. dziękczynnej, w której udział wzięli mieszkańcy sołectw Jarząbki, Stara Dziedzina oraz Dziedzice.

 

REKLAMA

Dalsza część imprezy, dobyła się na placu przy siedzibie Stowarzyszenia Przyjaciół Dziedzic. Pogoda dopisała, więc i chętnych do zabawy nie brakowało. Atrakcji nie było końca, a bawili się wszyscy – od najmłodszych do najstarszych. W organizację uroczystości i imprezy, zaangażowali się mieszkańcy wspomnianych wcześniej sołectw oraz zaprzyjaźnione Sołectwa Dzikówko i Łubianka. Wyrazy podziękowania kierujemy w stronę wszystkich zaangażowanych osób, sołtysów Dzikówka i Łubianki, Stowarzyszenia Przyjaciół Dziedzic, oraz sponsorów: FitLoft Barlinek, Nadleśnictwo Barlinek, Bank GBS, Mariusz Jarosz, Andrzej i Barbara Romanowscy i Elwira Wysoczańska.

 

Sołectwo Dziedzice - nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież