Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
4.875 1 1 1 1 1 Ocena 4.88 (8)
TO JUŻ 55 LAT PO MATURZE

W tym roku, minęło już 55 lat od momentu, kiedy usiedliśmy w ławkach i napisaliśmy nasz egzamin dojrzałości. 09 września odbyło się kolejne spotkanie pierwszych absolwentów Technikum Mechanicznego w Barlinku.

 

REKLAMA

Szkołę skończyliśmy w 1968r., a niewiarygodne jest to, jak wielu z nas nadal chce się spotykać. Wspominaliśmy też tych, których niestety zabrakło na tegorocznym spotkaniu. Wielkim zaszczytem dla nas uczniów, jest obecność naszej wspaniałej pani mgr Teresy Danuty Kowalek. Pani profesor nigdy nie zawodzi i każdego roku znajduje chwilę, by wspólnie z nami porozmawiać o szkolnych czasach.

Dziękujemy wszystkim obecnym na spotkaniu i prosimy pamiętać, że planujemy już kolejne.

 

Pozdrowienia od Organizatora.

 

 

Komentarze

Guest

Budujące. Przyjemnie jest Państwa widzieć w tym gronie. Kikoro z Was już po drugiej stronie i ciężko mi się z tym oswoić.
Znam niemal wszystkich uwiecznionych na zdjęciach. Pokolenie moich rodziców. Życzę Wam sił i zdrowia by móc i chcieć się wciąż spotykać.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież