Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.


 poniedziałek 2 października 2023r.   imieniny: Dionizy, Stanimir, Teofil

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

GBSBank

A A A
4.875 1 1 1 1 1 Ocena 4.88 (8)
TO JUŻ 55 LAT PO MATURZE

W tym roku, minęło już 55 lat od momentu, kiedy usiedliśmy w ławkach i napisaliśmy nasz egzamin dojrzałości. 09 września odbyło się kolejne spotkanie pierwszych absolwentów Technikum Mechanicznego w Barlinku.

 

REKLAMA

Szkołę skończyliśmy w 1968r., a niewiarygodne jest to, jak wielu z nas nadal chce się spotykać. Wspominaliśmy też tych, których niestety zabrakło na tegorocznym spotkaniu. Wielkim zaszczytem dla nas uczniów, jest obecność naszej wspaniałej pani mgr Teresy Danuty Kowalek. Pani profesor nigdy nie zawodzi i każdego roku znajduje chwilę, by wspólnie z nami porozmawiać o szkolnych czasach.

Dziękujemy wszystkim obecnym na spotkaniu i prosimy pamiętać, że planujemy już kolejne.

 

Pozdrowienia od Organizatora.

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.