Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
W LUBIANIE ZJECHAŁY SIĘ KLASYKI

Fiat 126p, Cadillac, VW, Mercedes, Żuk i wiele innych pojazdów, zjechało 16 września do Lubiany. Wszystko za sprawą Rajdu Turystycznego Szlakiem Dębów II runda o Puchar Pomorza Zachodniego.

 

REKLAMA

Te klasyki polskich i światowych szos, można było obejrzeć w prywatnym skansenie kolejowym, którego właścicielem jest Ryszard Kwieciński. Jak się okazało, w tym dniu można było podziwiać nie tylko zabytkowe samochody ale i też współczesne, bowiem do rajdu mógł dołączyć każdy. A co czekało na kierowców i gości skansenu w tym dniu? Oprócz atrakcji w postaci samochodów i lokomotyw, częstowano potrawami z grilla i watą cukrową. Organizatorami imprezy byli  Automobilklub Stargard oraz sołtys Lubiany Ryszard Kwieciński.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież