Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
3.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 3.33 (3)
KOLEJNY SEZON KARATE ROZPOCZĘTY

Barlinecka Akademia Karate, będąca częścią stowarzyszenia Centrum Rozwoju Sportu, rozpoczęła właśnie kolejny sezon. Treningi, które prowadzą Sebastian Rozpędęk i Cezary Michalak instruktorzy karate 3 dan, są podzielone na dwie grupy.

 

REKLAMA

 

Dzieci od 5 roku życia oraz młodzież i dorośli.  W szkoleniu nowych adeptów, pomagają Jacek Słowiński 3 dan i Patryk Powązka 2 dan. Zajęcia, które prowadzone się cztery razy w tygodniu, odbywają się w Europejskim Centrum Spotkań oraz w sali fitness w nowym budynku przy Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku. Treningi dla młodych karateków, to przede wszystkim mieszanka zabawy i szkolenie techniczne oraz nauka współpracy i koleżeństwa. W trakcie sezonu planowane są zawody karate dla dzieci i młodzieży, wyjazdy na basen, a młodzi zawodnicy jak każdego roku, będą zdawali egzaminy na stopnie. Dodamy jeszcze, że nadal prężnie współpracujemy z klubem karate z Gryfina.

Chcesz zobaczyć jak trenujemy? Chcesz się zapisać? Zapraszamy do kontaktu – tel. 508 394 388, 663 877 009. Możesz nas spotkać od poniedziałku do czwartku w godz. 16.30 – 18.00 na Stadionie Miejskim.

 

Barlinecka Akademia Karate – nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież