sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
2.2857142857143 1 1 1 1 1 Ocena 2.29 (7)
PODPISANIE UMOWY NA REMONT DROGI POWIATOWEJ NR 2111Z NA TERENIE GMINY NOWOGRÓDEK POMORSKI I GMINY BARLINEK

W dniu 7 września 2023r. na spotkaniu w siedzibie Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie została podpisana umowa pomiędzy Wojewodą Zachodniopomorskim a Zarządem Powiatu w Myśliborzu o przyznaniu Powiatowi Myśliborskiemu wsparcia finansowego na realizację zadania pn. „Remont drogi powiatowej nr 2111Z na terenie Gminy Nowogródek Pomorski i Gminy Barlinek”.

 

REKLAMA

 

W trakcie uroczystego podpisania umowy Zarząd Powiatu reprezentowała Alicja Prill – Wicestarosta Myśliborski.

Zadanie zostanie zrealizowane w ramach programu Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg przeznaczonego na remonty dróg w 2023 roku. Wysokość udzielonego dofinansowania w formie dotacji celowej wynosi 782.547,31 zł, co odpowiada wysokości 50 % szacowanej wartości zadania (prognozowana łączna wartość zadania to kwota 1.565.094,62 zł brutto).

W ramach realizowanego przedsięwzięcia zostaną wyremontowane 3 odcinki drogi powiatowej nr 2116Z o łącznej długości 2,198 km.

Popisanie umowy o przyznaniu dotacji umożliwia Powiatowi rozpoczęcie procedury przetargowej w celu wyłonienia wykonawcy remontu drogi. Zgodnie z przyjętymi założeniami prace budowlane mają rozpocząć się jeszcze w 2023 r., a oddanie drogi do użytku planowane jest w okresie do 12 miesięcy licząc od dnia podpisania umowy z wykonawcą.

 

Starostwo Powiatowe w Myśliborzu - nadesłane

 

Komentarze

+4

Guest

21 wiek 2,1 km drogi do remontu i prawie dwadzieścia osób do zdjęcia . Wszyscy ze zdjęcia pracują i otrzymują pensje , a zachowują się jakby zrobili coś wyjątkowego, no sukces na miarę tych ze zdjęcia - jak wam nie wstyd. Rozumiem wybory ale trochę przyzwoitości by się przydało.
+8

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
skoro pisowcy się zjechali, żeby zrobić przedwyborczą szopkę, to burmistrz mógłby zagadać o szpital ;)

Napisz lepiej ile twoi wybudowali przez 8 lat kiedy to za ich rządzenia podobno mleko i miód rozlewało się po ulicach ale ludzie woleli wyjeżdżać za chlebem poza granice kraju.


nie mam żadnych swoich. chyba ci chodzi o poprzednich.
poprzedni nie rozpieprzyli tego kraju od wewnatrz i nieupolitycznili wszystkiego co sie da ;)
dodatkowo dzieki nowemu walowi, samorzady, czyli miasta, powiaty i gminy dostaja znacznie mniej pieniedzy i musza zebrac o nie od jasnie nam panujacych. przypomina ci to cos?

to wystarcza
-7

Guest

Cytuję Guest:
skoro pisowcy się zjechali, żeby zrobić przedwyborczą szopkę, to burmistrz mógłby zagadać o szpital ;)

Napisz lepiej ile twoi wybudowali przez 8 lat kiedy to za ich rządzenia podobno mleko i miód rozlewało się po ulicach ale ludzie woleli wyjeżdżać za chlebem poza granice kraju.
+12

Guest

Jeżeli droga po remoncie ma wyglądać jak droga między rychnowem a barlinkiem gdzie można wypaść z kabiny jadąc autem ciężarowym to ja chyba podziękuję za takie zarządzanie pieniędzmi...

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież