Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
3.5 1 1 1 1 1 Ocena 3.50 (4)
MISTRZOWIE POLSKI Z BARLINKA

Barlineccy Krótkofalowcy kolejny raz uczestniczyli w spotkaniu Stowarzyszenia Miłośników Dalekosiężnych Łączności Radiowych SP-DX- Club. Tegoroczny zjazd SP-DX-Clubu odbył się w dniach 1-3 września w Jarnołtówku na Opolszczyźnie. Barlinecki Klub był reprezentowany przez Stanisława SP1IVL, Artura SP3LPR, Wojtka SQ1WO oraz Roberta SP1D. W trakcie zjazdu zostały ogłoszone wyniki współzawodnictwa INTERCONTEST za rok 2022.

 

REKLAMA

 

Z radością informujemy że nasi krótkofalowcy zdobyli Mistrzostwo Intercontestu 2022 w kategorii stacji klubowych małej mocy oraz II Wicemistrzostwo Intercontestu 2022 w kategorii Open. Jednak największym  sukcesem jest obronione Mistrzostwo Polski w zawodach międzynarodowych SPDX Contest. Zawody te polegają na zrobieniu jak największej liczby łączności ze stacjami z całego świata w ciągu 24 godzin.

Nasi operatorzy przeprowadzili ponad 1600 łączności, co dało im najlepszy wynik ze wszystkich stacji sklasyfikowanych we wszystkich kategoriach. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji  fotograficznej ze zjazdu. 

Barlinecki Klub Krótkofalowców SP1KRF zaprasza wszystkich do rozpoczęcia przygody z radiem i wstąpienia w szeregi Mistrzów Polski.  Siedziba Klubu mieści w BOK Panorama ul. Podwale 9 na I piętrze. Zapraszamy w środy od 17:00-19:00 

Skontaktuj się z nami: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Foto: Grzegorz Wołoszun SP8NTH

SP1KRF – nadesłane

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież