Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
3.5 1 1 1 1 1 Ocena 3.50 (8)
ORZEŁ ODLECIAŁ POKONANY 

Z kilkuminutowym opóźnieniem, 23 września na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku, rozpoczął się mecz, podczas którego CRS Pogoń Barlinek podejmowała drużynę Orzeł Bierzwnik. Podopieczni trenera Michała Diakowa w pierwszej połowie spotkania wysunęli się na prowadzenie i pierwsze 45 minut meczu zakończyli wygraną 1:0.

 

REKLAMA

Jednak to było tylko preludium do tego, co wydarzyło się w drugiej połowie meczu. CRS Pogoń Barlinek - Orzeł Bierzwnik 7:0. Bramki dla Pogoni zdobyli: Łukasz Gieniec, Adrian Rozmarniewicz, Mateusz Szol, Kacper Czarnecki, Kacper Błaż, Kamil Dydyna i Patryk Niegowski. Kolejny mecz CRS Pogoń Barlinek zagra na wyjeździe z Sokołem Suliszewo.

Ponownie przy Sportowej zagrają 07 października o godz. 14.00. Podejmować będą wówczas drużynę Santos Kłębowiec. Już dziś zapraszamy fanów barlineckiej Pogoni na to spotkanie. Mecz niezmiennie komentował Jarosław Bednarek. 

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież