Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (5)
OSKAR I ULA Z ŻYCIOWYMI REKORDAMI

W miniony weekend, 23 i 24 września w Słubicach, odbyły się PZLA Mistrzostwa Polski U16 2023 - Mały Memoriał Janusza Kusocińskiego. Wzięło w nim udział ponad tysiąc młodych zawodników, w tym dwoje, trenujących pod okiem Wojciecha Szymaniaka.

 

REKLAMA

  

Nie wyjechali oni bez medali, z czego my mieszkańcy Barlinka powinniśmy być dumni. Rosną nam kolejni znakomici zawodnicy. Brązowy medal i rekord życiowy na 300m  - 36.03 zdobył Oskar Ożóg. W biegu na 1000m - 3.04.28 również z rekordem życiowym i 8 miejscem, uplasowała się Ula Poździk (2 w roczniku 2009). Brawo młodzieży!

 

Wojciech Szymaniak - nadesłane

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież