Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
DEBIUT W BARLINECKIM MUZEUM

29 września w Muzeum Regionalnym w Barlinku, odbył się wernisaż "Światło - początek". W tym dniu, zaprezentowano prace Patrycji Antkowiak, której wystawa w barlineckim muzeum, była pierwszą wystawą indywidualną.

 

REKLAMA

 

Artystka, która urodziła się w Gorzowie Wielkopolskim, maluje akrylami i tworzy przy użyciu markerów, photoshopa oraz clip studio paint. W ubiegłym roku, ukończyła Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie obroniła tytuł Magistra Sztuki z Grafiki Multimedialnej. W części artystycznej zatańczyły Nadia Filipiak i Tosia Paszek, które na co dzień trenują pod okiem Magdaleny Bibro w zespole Feeling Dance Group. Wystawę "Światło - początek", mogą Państwo oglądać w muzeum do 20 października.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież