BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Szukamy nowej Królowej
Masz w sobie radość życia, ciekawość, wrażliwość i wiele talentów do odkrycia? Kochasz przyrodę i Barlinek? Stań w szranki w wyborach Królowej Puszczy Barlineckiej. Przeżyj niezapomnianą przygodę...

Zdobywczyni tytułu Królowej Puszczy Barlineckiej 2009 będzie miała zaszczyt reprezentować Barlinek i jego mieszkańców. Zapraszamy chętne dziewczęta z gminy Barlinek, uczennice szkół średnich i studentki.

REKLAMA

Wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową dostępną w twojej szkole, bibliotece publicznej lub na stronie internetowej www.barlinek24.pl lub www.it.barlinek.pl i dostarczyć ją do biblioteki do końca marca 2009.  Szczegóły konkursu możesz poznać w bibliotece publicznej, tel. 095 7461081.

Organizatorzy: BOK Barlinek - Biblioteka Miejska

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej 2008 - fotorelacja

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.