BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Czołówka na Gorzowskiej
O tym, że na drodze nie tylko poza miastem, ale też i na jego terenie trzeba uważać, przekonali się kierowcy dwóch samochodów. Na ulicy Gorzowskiej, na zakręcie tuż przy Limbie, doszło do czołowego zderzenia. Jadący od strony Gorzowa na łuku drogi, zahaczył o krawężnik.

Samochód odrzuciło na przeciwległy pas ruchu, wprost na drugiego użytkownika drogi. Poszkodowanych w zdarzeniu zabrało pogotowie ratunkowe.

REKLAMA

Strażacy pomagali zarówno kierować ruchem, na tej newralgicznej ulicy, jak też w usuwaniu pojazdów. Policjanci wyjaśniają dokładny przebieg zdarzenia. 

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/czolowka/] title:=[Foto: Jacek Słomka] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.