Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
4.3333333333333 1 1 1 1 1 Ocena 4.33 (6)
I BIEG PUCHACZA ZA NAMI

22 października na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku, ruszyła kolejna, III już edycja barlineckich biegów przełajowych „Bieg Puchacza”. W pierwszym biegu, pod patronatem Wilka, wystartowało ponad sześćdziesięciu zawodników.

 

REKLAMA

 

Trasa, jak zwykle lekka, łatwa i przyjemna, choć niektórzy mówią, że jest to jednak wymagające 6 km. Jakby nie było, bieg po pięknej Puszczy Barlineckiej nie dorównuje innym widokom. Pierwsi wystartowali najmłodsi. Ich rywalizacja była czysto przyjacielska, bez kwalifikacji medalowych.

Przypomnijmy, że tradycyjnie już, zawodnicy będą klasyfikowani w kategoriach ze względu na płeć, na podstawie kategorii wiekowych i na najlepszą zawodniczkę/zawodnika Gminy Barlinek. Warunkiem klasyfikacji w cyklu jest wzięcie udziału w co najmniej 4 biegach. Także, jeśli chcecie być sklasyfikowani i w lutym otrzymać koszulkę finiszera, a nie było Was na biegu pierwszym – koniecznie zapisujcie następne daty w kalendarzach, by żadnego z biegów już nie przegapić.

Wyniki biegu głównego:

Kobiety:

  • I – Anna Błaż (Barlinek)
  • II – Małgorzata Niklas (Myślibórz)
  • III – Nina Wiśniewska (Pyrzyce)

Mężczyźni:

  • I – Dawid Pigłowski (Gorzów Wlkp.)
  • II – Sebastian Łukaszewski (Stargard)
  • III – Filip Smutek (Barlinek)

Zapraszamy na kolejne biegi, które odbędą się w dniach: II bieg– 19 listopada, III bieg– 17 grudnia, IV bieg– 21 stycznia 2024r, a ostatni 18 lutego 2024r.

Nie zabrakło pomiaru czasu, wody i poczęstunku. Zawody komentował Jarosław Bednarek. Jak zwykle, dużym wsparciem na trasie biegu, byli druhowie i druhny z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie. OSP KSRG Mostkowo bierze w tym roku udział w głosowaniu w Barlineckim Budżecie Obywatelskim. Ich projekt, to projekt nr 4 – pierwszy na liście projektów sołeckich „Zakup samochodu terenowego dla OSP Mostkowo”.  

Pełne wyniki i regulamin biegu na stronie organizatora: bbp.epidemiasportu-team.pl

 

M.Przybylska

 

Pełna fotorelacja z trasy biegu na naszym FB.

Opublikowany przez Barlinek24.pl Niedziela, 22 października 2023

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież