Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (6)
Druhowie z OSP Mostkowo dziękują za zaufanie

Drodzy Mieszkańcy gminy Barlinek! W imieniu druhen i druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie, serdecznie dziękuję Wam za zaufanie, którym obdarzyliście naszą jednostkę, podczas głosowania na zadanie sołeckie w tegorocznym Barlineckim Budżecie Obywatelskim. Dzięki Wam i dzięki Waszym 2377 głosom, będziemy mogli zakupić samochód terenowy do ciągnięcia lawety z quadem.

 

REKLAMA

 

Ubiegłoroczny Barlinecki Budżet Obywatelski pozwolił na zakup quada ratowniczego, który służy mieszkańcom gminy oraz powiatu podczas działań ratowniczych na terenach trudnodostępnych. Jesteśmy jedyną jednostką OSP na terenie powiatu, która posiada taki sprzęt. Dodatkowo jesteśmy jednostką o specjalizacji poszukiwawczo - ratowniczej, która do działań w tym zakresie może zostać dysponowana na odległe tereny powiatu. W okresie jesienno - zimowym dowiezienie quada na miejsce działań może odbywać się tylko na lawecie.

Zakup samochodu terenowego z hakiem pozwoli nam usprawnić i poszerzyć zakres działania oraz w pełni realizować założenia, jakie niesie ze sobą specjalizacja poszukiwawcza jednostki. Quad będzie mógł być również w pełni wykorzystywany podczas zabezpieczania imprez odbywających się na terenach leśnych i zalesionych naszej gminy oraz powiatu m.in. Biegach Puchacza, Mistrzostwach Nordic Walking.

Ta wygrana to też Wasz sukces, bowiem głosami oddanymi na nasz projekt, opowiedzieliście się za bezpieczeństwem w gminie Barlinek! Zaufaliście nam i będziemy pracować tak jak do tej pory, by tego zaufania w Waszych oczach nie stracić. DZIĘKUJEMY!

 

Ze strażackim pozdrowieniem
w imieniu druhen i druhów OSP Mostkowo
prezes Roman Wilk

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież