Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 22 maja 2024r.   imieniny: Emil, Helena, Julia, Wiesław

Reklama

Sodaspeed

A A A
3.3 1 1 1 1 1 Ocena 3.30 (10)
DWIE BRAMKI POGONI BARLINEK

Zwycięstwem podopiecznych trenera Michała Diakowa, zakończyło się sobotnie spotkanie CRS Pogoń Barlinek - Lech Czaplinek. Mecz odbył się 04 listopada na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego w Barlinku.

 

REKLAMA

 

Pierwszą bramkę dla gospodarzy, w 13 minucie zdobył Kamil Błaż. Kamil ponownie celnie strzela na bramkę gości w 36 minucie, podwyższając tym samym przewagę Pogoni.

CRS Pogoń Barlinek - Lech Czaplinek 2:0. Spotkanie komentował Jarosław Bednarek.

W Narodowe Święto Niepodległości, CRS Pogoń Barlinek jedzie na mecz do Złocieńca. Tam pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy o godz. 15.00.

Ostatnie spotkanie w tym sezonie Pogoń rozegra u siebie. 18 listopada o godz. 12.00 podejmować będzie Calisię Kalisz Pomorski.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież