Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (17)
NAPISZ LIST DO MIKOŁAJA Z KWIACIARNIĄ ART&FLOWERS

Ciasteczka upieczone, ciepłe mleko będzie się grzało, skarpety na prezenty wiszą… Ale zaraz, zaraz - czy list już napisany? Gdzieś daleko w Laponii, w domku przy kominku, siedzi św. Mikołaj i otwiera pierwsze listy od dzieci. A czy Twoja pociecha wypisała już swoje życzenia?

Zapraszamy Was wraz z dziećmi, nie tylko do stworzenia listu do Mikołaja, ale też do wrzucenia koperty do specjalnej skrzynki pocztowej. Ta skrzynka jak wiadomo, opróżniana jest przez zapracowane o tej porze Elfy, które dostarczają listy bezpośrednio do św. Mikołaja. Gdzie taką skrzynkę znaleźć? Nic prostszego. Znajdziecie ją w kwiaciarni „Art&Flowers” w sklepie Lewiatan przy ul. Żabiej 5. Zachęcamy Was do wspólnej rodzinnej zabawy. Jeśli nie napiszecie listu w domu, nie martwcie się, bowiem przygotowaliśmy specjalne stoisko, gdzie będziecie mogli napisać swoje życzenia. Możecie też je namalować. Zrobicie to, co podpowiada Wam Wasza wyobraźnia.

 

 

A czy chcielibyście spotkać się z Mikołajem? 6 grudnia w naszej kwiaciarni, będzie osobiście obdarowywał prezentami grzeczne dzieci. Grzeczne, czyli wszystkie! Tylko z dorosłymi różnie bywa, ale Mikołaj wybacza wszystkie drobne występki i dorosłym pewnie cukierka też wręczy.

 

 

Jeśli chcesz aby Twoje dziecko spotkało się ze św. Mikołajem i otrzymało prezent, skontaktuj się z nami, bowiem konieczne są wcześniejsze zapisy. Za taka usługę (prezent dostarczacie sami), Mikołaj pobiera opłatę w wysokości 10 zł (na sianko dla reniferów). Św. Mikołaj będzie wizytował Barlinek i naszą kwiaciarnię „Art&Flowers” 6 grudnia w godz. 16.30 – 20.00.

 

Kwiaciarnia „Art&Flowers”
ul. Żabia 5 (sklep Lewiatan)
74-320 Barlinek
tel. 534 517 324