Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
4.3076923076923 1 1 1 1 1 Ocena 4.31 (13)
UDANE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI DLA ZAWODNIKÓW POGONI

Mecz pomiędzy CRS Pogoń Barlinek a Olimpem Złocieniec, pierwotnie miał odbyć się w Złocieńcu. Jednak w związku z uroczystymi obchodami Święta Niepodległości i sugestii o przeniesieniu meczu na godziny przedpołudniowe, podjęto decyzję o rozegraniu spotkania w Barlinku.

 

REKLAMA

Tak więc 11 listopada o godz. 13.30 na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, podopieczni trenera Michała Diakowa podejmowali drużynę Olimp Złocieniec. Nie zawiedli zarówno nasi piłkarze jak i kibice, którzy licznie stawili się na stadionie.

CRS Pogoń Barlinek - Olimp Złocieniec 3:0. Bramki dla Barlinka zdobyli Patryk Niedźwiedź (x2), Patryk Niegowski. Ostatni w sezonie mecz, CRS Pogoń Barlinek rozegra 18 listopada z drużyną Calisia Kalisz Pomorski. Pierwszy gwizdek sędziego przy ul. Sportowej w Barlinku o godz. 12.00. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież