sobota 2 grudnia 2023r.   imieniny: Balbina, Wiktoryn, Zbylut

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

Plus i Polsat Box

A A A
3.6086956521739 1 1 1 1 1 Ocena 3.61 (23)
WYPADEK BUSA Z DZIEĆMI - AKTUALIZACJA

13 listopada przed godz. 8.00 doszło do groźnego zdarzenia drogowego na trasie Barlinek – Pełczyce. W wypadku brał udział bus przewożący dzieci z niepełnosprawnością do jednej z tutejszych szkół. Trasa na tym odcinku jest obecnie zablokowana. Trwa akcja ratunkowa.

 

REKLAMA

 

Aktualizacja godz. 9.20.

Informacji w sprawie zdarzenia, udzielił nam Zastępca Oficera Prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu mł. kpt. Piotr Lewandowski:

„13 listopada o godz. 7.13 do stanowiska kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Myśliborzu, wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na 106 km drogi wojewódzkiej 151 odcinek Barlinek – Pełczyce. Z niewyjaśnionych przyczyn bus przewożący dzieci wypadł z drogi, uderzył w drzewo i przewrócił się na bok. Łącznie samochodem podróżowało 7 osób (kierowca, opiekunka i 5 dzieci). 6 z nich zostało hospitalizowanych i przetransportowanych do szpitali m.in. w Choszcznie i Gorzowie. Najciężej poszkodowany został kierowca busa, którego śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przewiózł do szpitala w Gorzowie. Jedna osoba, która nie wymagała opieki medycznej, została zabrana prze opiekuna prawnego do domu. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy OSP Barlinek, dwa JRG Myślibórz, 6 Zespołów Ratownictwa Medycznego, śmigłowiec LPR oraz Policję”.

 

Jacek Słomka

Foto główne: Czytelnik

 


Foto: PSP Myślibórz

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież