Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
1.4615384615385 1 1 1 1 1 Ocena 1.46 (26)
''KSIĄŻKA JEST DOBRA NA WSZYSTKO!''

3 listopada w świetlicy w Moczydle odbyło się spotkanie czytelnicze pod hasłem „Książka jest dobra na wszystko”. Najpierw dzieci obejrzały prezentację dotyczącą historii piśmiennictwa i powstania książki, a następnie aktywnie uczestniczyły w warsztatach prowadzonych przez panią  Elżbietę Smoczyk – miłośniczkę książek, animatorkę czytelnictwa i bibliotekarkę.

 

REKLAMA

 

Swoją wiedzę na temat książek zweryfikowały podczas konkursu – nagrodami były oczywiście … książki! Dorośli również mieli okazję wymienić się swoimi doświadczeniami, wrażeniami związanymi z ulubionymi lekturami. W ten sposób zainaugurowane zostały planowane cykliczne spotkania w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Kolejne spotkanie odbędzie się 13 grudnia o godz. 18.00 – wszystkich chętnych zapraszamy do świetlicy w Moczydle.

 

Aktywne Moczydło – nadesłane

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież