Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 sobota 22 czerwca 2024r.   imieniny: Achacjusz, Alban, Broniwoj

Reklama

Sodaspeed

Koronacja Królowej Puszczy Barlineckiej

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
FOTOGRAFIA PODWODNA W BARLINECKIM MUZEUM

17 listopada w Muzeum Regionalnym w Barlinku, odbył się wernisaż „Co kryją głębiny?”, czyli wystawa zdjęć, których autorem jest Marta Smaga. Zdjęcia podwodne, po raz pierwszy prezentowane w barlineckim muzeum, spotkały się z dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Barlinka, ale także okolicznych miejscowości. Kim jest autorka zdjęć?

 

REKLAMA

 

Z wykształcenia jest politologiem i ekonomistą, z zawodu specjalistą w dziedzinie marketingu internetowego, z zamiłowania - fotografującym nurkiem. Tak więc fotografuje nie tylko egzotyczne głębiny, wyjątkowe ryby, wraki statków i samolotów zalegające na dnie, ale też nam mieszkańcom Barlinka to co bliskie sercu, toń Jeziora Barlineckiego. Fotografiom towarzyszyła wystawa eksponatów, będących własnością Szkoły Nurkowania Blue Deep Barlinek. Prezentowane są tam m.in. całe zestawy do nurkowania, butle, dawne tablice poglądowe oraz kamera. Podczas wernisażu, goście mieli też niebywałą okazję obejrzeć aparat, którym Marta Smaga wykonuje podwodne zdjęcia. Aparatu niestety nie ma już na wystawie, są natomiast wyjątkowe fotografie, które można oglądać do końca tego roku. W części artystycznej wernisażu, zaśpiewała laureatka wielu konkursów wokalnych, Ania Turczyk.

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież