Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
BIEG POD PATRONATEM ŻUBRA ZA NAMI

19 listopada na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, odbył się II bieg tegorocznej edycji barlineckich biegów przełajowych "Bieg Puchacza". Tym razem, zawody przebiegały pod patronatem Żubra. Na 6 km trasie biegnącej po Puszczy Barlineckiej, rywalizowało ponad sześćdziesięciu zawodników z Barlinka i okolic.

 

REKLAMA

Jednak zanim wystartował bieg główny, do przyjacielskiej rywalizacji przystąpiły dzieci.

Wyniki biegu głównego:

Kobiety:

  • I – Sabina Stachnik (Barlinek)
  • II – Aleksandra Kazubowska (Gorzów)
  • III – Anna Błaż (Barlinek)

Mężczyźni:

  • I – Sebastian Łukaszewski (Stargard)
  • II – Filip Smutek (Barlinek)
  • III – Marcin Galant (Gorzów)

Nie zabrakło pomiaru czasu, wody i ciepłej zupy, a trzeba przyznać, że w taką pogodę jaka była podczas biegu, wszyscy chętnie korzystali z poczęstunku. Zawody komentował Jarosław Bednarek. Jak zwykle, dużym wsparciem na trasie biegu, byli druhowie i druhny z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie. Wszyscy, którzy wzięli udział w zawodach, otrzymali pamiątkowe medale.

Zapraszamy na kolejne biegi, które odbędą się w dniach: III bieg– 17 grudnia, IV bieg– 21 stycznia 2024r, a ostatni 18 lutego 2024r. Przypomnijmy, że tradycyjnie już, zawodnicy będą klasyfikowani w kategoriach ze względu na płeć, na podstawie kategorii wiekowych i na najlepszą zawodniczkę/zawodnika Gminy Barlinek. Warunkiem klasyfikacji w cyklu jest wzięcie udziału w co najmniej 4 biegach.

Pełne wyniki i regulamin biegu na stronie organizatora: bbp.epidemiasportu-team.pl 

 

M.Przybylska

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież