BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Zamiasta nowej drogi
Tym wszystkim, którzy jeżdżą drogą z Barlinka do Lipian, jej stanu technicznego przybliżać nie trzeba. Szczególnie tego na odcinku do Wiewiórek. Z dnia na dzień koleiny stają się coraz większe. Połamany asfalt sprawia, że wjechanie w dziurę może skończyć się tragicznie.

Jak nie dla kierowcy, to dla samochodu na pewno. W roku ubiegłym drogowcy ustawili tablice ostrzegawcze, ze może tak się stać na długości trzech kilometrów. Od kilku dni nowa tablica, tym razem umieszczona w pobliżu przystanku autobusowego na ulicy Szosa do Lipian, informuje, że uważać trzeba na długości ośmiu kilometrów. Czyli do Wiewiórek.

REKLAMA

Szkoda, że nie ma na niej informacji, kiedy wreszcie rozpocznie się jej remont? Kiedy będzie można jechać nią, bez obawy o swoje życie? Widocznie takie błahostki, odpowiedzialnego za stan drogi, nie interesują. Dlatego wszystkich, którzy z tej drogi korzystają ostrzegamy. Jej pobocze, jeżeli takowe istnieje, jest w fatalnym stanie. Ogromne dziury sprawiają, że jazda do Wiewiórek, to koszmar.
sj

Image

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.