Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
3.4 1 1 1 1 1 Ocena 3.40 (5)
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE W KOLE SENIORA KS ''POGOŃ'' BARLINEK

W dniu 15 grudnia 2023 roku odbyło się wyjątkowe zebranie Klubu Seniora KS "Pogoń" Barlinek, który obchodził swoje jedenaście lat istnienia. Spotkanie było nie tylko okazją do sprawozdania z minionego roku, ale także czasem na życzenia i podziękowania.

 

REKLAMA

 

Rozpoczęcie należało do prezesa Zbigniewa Lewandowskiego, który przedstawił szczegółowe sprawozdanie z działalności koła za okres od 1 stycznia 2023 roku do 15 grudnia 2023 roku. Podkreślił kluczowe wydarzenia, inicjatywy i osiągnięcia klubu oraz podziękował za zaangażowanie wszystkim członkom.

Kolejnym ważnym punktem był głos audytora, Romana Bundy, który przedstawił szczegółowe sprawozdanie z przychodów i wydatków klubu. Transparentność w finansach odgrywa istotną rolę, a jego prezentacja pozwoliła członkom uzyskać pełniejszy obraz sytuacji klubu. Część oficjalną zakończyło jednogłośne głosowanie członków koła nad absolutorium dla zarządu. Jednomyślne poparcie świadczyło o zaufaniu i uznaniu dla pracy, jaką zarząd wykonał w minionym roku.

Następnie głos zabrał burmistrz Dariusz Zieliński, który wyraził uznanie dla zarządu i wszystkich członków za ich ciężką pracę i oddanie w propagowaniu piłki nożnej w lokalnym środowisku. Na zakończenie spotkania burmistrz przekazał życzenia Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

W atmosferze zbliżających się świąt, Koło Seniorów KS Pogoń Barlinek pragnie złożyć mieszkańcom Barlinka życzenia zdrowia, radości i optymizmu na nadchodzący czas. Ich życzeniem jest, aby nadchodzący rok przyniósł wiele pozytywnych zmian i radości dla całej społeczności.

Warto także dodać, że Zarząd Koła Seniora KS Pogoń Barlinek serdecznie zaprasza byłych zawodników i działaczy do wstąpienia w ich szeregi. Kontakt telefoniczny: 888 898 548.

To wyjątkowe zebranie było momentem refleksji nad minionym rokiem, pełnym osiągnięć i zaangażowania. Koło Seniorów KS Pogoń Barlinek kontynuuje swoją działalność, otwarte na nowe członkostwo i nowe pomysły, mając na celu promowanie sportu oraz integrację lokalnej społeczności.

 

Zbigniew Lewandowski - nadesłane

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież