Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (12)
43. MECZ SYLWESTROWY

Za nami 43. Mecz Sylwestrowy, podczas którego na murawie spotkali się byli piłkarze Stoczniowca i Pogoni. W ten ostatni dzień roku, na Orliku przy ul. Leśnej rywalizowały drużyny „Hakena” i „Rybki”.

 

REKLAMA

Choć słowo „rywalizowali” jest tutaj mocno przesadzone, bowiem w tym spotkaniu chodzi nie tylko o rozegranie meczu piłki nożnej, ale też, a może i przede wszystkim, o spotkanie z dawnymi kolegami z drużyn. Sylwestrowy Mecz sędziowali Artur Aluszyk i Marek Kurzawski, a zakończył on się zwycięstwem FC „Rybka”. FC RYBKA 7 - FC HAKEN 5.

Bramki dla drużyny „Rybki” zdobyli: Piotr Skop x2, Piotr Kądziela x2, Łukasz Blezień x1, Jarosław Bilas x1, Sebastian Deringer x1. W zespole „Hakena” gole strzelili: Paweł Magryta x2, Jarosław Świderski x2, Błaż Andrzej x1. Najlepszym zawodnikiem meczu został Wiesław Przyborek. Kolejne spotkanie już za rok. Oby w niezmienionym, a wręcz powiększonym składzie. Wszystkim zawodnikom życzymy dużo zdrowia w nadchodzącym roku! Partnerem meczu sylwestrowego był GBS Bank. 

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież