Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
4.4285714285714 1 1 1 1 1 Ocena 4.43 (7)
III SIATKARSKI MECZ NOWOROCZNY

Tradycyjna lampka szampana, życzenia, w taki właśnie sposób większość nas świętuje Nowy Rok. Do tego corocznego rytuału mieszkańcy naszego miasta wprowadzili jeszcze jedną formę powitania roku. 01 stycznia w samo południe, w hali sportowej Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych przy ul. Szosowej, odbył się „III siatkarski mecz noworoczny”. W tym roku, nie było drużyn „Żonaci” i „Kawalerowie”. Teraz stery przejęły panie, prowadząc zespoły „Sabiny” i „Asi”.

 

REKLAMA

 

W drużynie „Sabiny” zagrali: Sabina Stachnik, Piotr Jałowicki, Zdzisław Klocek, Marek Pękacz, Marcin Grzelczyk, Artur Łuba i Sylwester Kalota.

W drużynie „Asi” zagrali: Joanna Skórzyńska, Jacek Świderski, Paweł Wieczorek, Jura Gnatczuk, Tomasz Gierczyński, Jarek Bednarek i Andrzej Strembicki.

Najlepszym zawodnikiem III meczu noworocznego, wybrana została Sabina Stachnik. Spotkanie sędziował Jacek Bracki.

Wynik meczu: Drużyna „Sabiny” – Drużyna „Asi” 3:1

Organizatorem meczu był Jarosław Bednarek, który za naszym pośrednictwem składa podziękowania zarówno zawodnikom, za to, że wzięli udział w meczu, jak i dyrekcji szkoły, za możliwość zorganizowania rozgrywek.

 

M.Przybylska

 

Foto: Krzysztof Fabisiak

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież