Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
ZIMOWE MORSOWANIE NA PLAŻY MIEJSKIEJ

W dniu dzisiejszym, Plaża Miejska w Barlinku stała się miejscem spotkania dwunastu odważnych miłośników i miłośniczek zimnych kąpieli, znanych jako Barlineckie Morsy. O godzinie 13.00 śmiałkowie ci zdecydowali się zanurzyć w chłodnych wodach Jeziora Barlineckiego, po wcześniejszym usunięciu warstwy lodu i krótkiej rozgrzewce.

 

REKLAMA

 

To nie tylko jednorazowe wydarzenie, ale inicjatywa, która będzie kontynuowana przez najbliższe tygodnie. Organizatorzy serdecznie zapraszają mieszkańców Barlinka i okolic do udziału w kolejnych spotkaniach, które będą odbywały się każdą niedzielę o godzinie 13.00, aż do nadejścia pierwszego dnia wiosny.

Nie jest wymagane posiadanie doświadczenia w morsowaniu ani bycie zawodowym miłośnikiem zimnych kąpieli. Wystarczy chęć do wspólnej zabawy i gotowość do skorzystania z dobrodziejstw tego nietypowego sportu. Organizatorzy zachęcają uczestników do przygotowania ciepłej odzieży i do wyposażenia się w odwagę, by wziąć udział w tej niezwykłej przygodzie.

Barlineckie Morsy nie tylko promują zdrowy styl życia, ale także pragną stworzyć społeczność ludzi, którzy cenią radość zimowej aktywności. Inicjatywa ta ma na celu pokazanie, że morsowanie to nie tylko ekstremalna forma rekreacji, ale także doskonały sposób na wzmocnienie organizmu i podniesienie nastrоju w okresie zimowym.

"Niech wspólne morsowanie stanie się stałym punktem na zimowym kalendarzu" - zachęcają organizatorzy. Chcą, aby każdy uczestnik miał szansę przeżyć niezapomniane chwile pełne śmiechu, radości i zdrowej aktywności.

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji spróbować morsowania, dołącz do Barlineckich Morsów już teraz! Niech zimowa przygoda na Plaży Miejskiej stanie się dla Ciebie wyjątkowym doświadczeniem, a wspólne kąpiele w jeziorze przyniosą wiele pozytywnych emocji i niezapomnianych wspomnień.

 

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież