Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 niedziela 3 marca 2024r.   imieniny: Hieronim, Maryna, Wierzchosława

Reklama

Gomex Krzysztof Goryński

A A A
0 1 1 1 1 1
SŁONECZNA BĘDZIE GOTOWA NA WAKACJE

Na sierpień tego roku, zaplanowane zostało zakończenie realizacji zadania pod nazwą „Przebudowa ul. Słonecznej w Barlinku”. Umowa, która podpisana została w maju ubiegłego roku, opiewa na kwotę ok. 1 350 000,00 zł brutto.

 

REKLAMA

W ramach tych pieniędzy, zaplanowano przebudowę ulicy o łącznej długości ok. 390m. Zadanie zakłada - wykonanie jezdni o nawierzchni z kostki betonowej o szerokości 5,0-5,5m., wykonanie nawierzchni jezdni z kostki betonowej „EKO” i płyt ażurowych o szerokości 4,5m, przebudowę skrzyżowania ul. Słonecznej z ul. Tunelową, przebudowę istniejących zjazdów, budowę chodnika przyległego do jezdni o szerokości 2,0m oraz budowę zatoki postojowej. Inwestycja dofinansowana została z Programu Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

  

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież