Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
KARNAWAŁ W KLUBIE WYCHOWANI W SPORCIE

Miesiąc styczeń i luty upłynął w rytmach karnawału. Korzystając z ostatnich dni karnawału, wielki bal odbył się również w Klubie Sportowym Wychowani w Sporcie.  Klub Sportowy w, którym na co dzień odbywają się wszechstronne zajęcia multisportowe dla dzieci w wieku 3-10 lat, to nie tylko sport ale również świetna zabawa.

 

REKLAMA

W ten magiczny wieczór Hala Sportowa nr 1 w Barlinku wypełniła się postaciami, superbohaterami, księżniczkami i zwierzątkami uwielbianych na co dzień przez dzieci. Bal rozpoczął sie od występu artystycznego Zuzanny Błaszczak, która swoim koncertem muzycznym zaprosiła wszystkich uczestników do zabawy. Po koncercie to już czas na istne szaleństwo taneczne podczas disco,  które poprowadziła Jolanta Olechowska – Bekier, przy oprawie muzycznej Marcela Puchniaka.

Nie zabrakło wspólnych zabaw integracyjnych dzieci z rodzicami, a kulminacyjnym punktem wieczoru był „pokaz mody”, gdzie na wybiegu dzieci mogły zaprezentować wszystkim swoje kostiumy. Każdy uczestnik z balu wyszedł z pamiątkowym zdjęciem oraz upominkiem jakim był bidon w barwach klubowych.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Państwa Dziubińskich – Schody Dziubiński za wsparcie i rozwój klubu sportowego, oraz ufundowanie sprzętu sportowego.

Więcej informacji na stronie FB WWS - Wychowani w Sporcie.

 

KS WYCHOWANI W SPORCIE - nadesłane

 

Foto:  Radosław Nawrot

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież