Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (4)
ELIMINACJE DO FESTIWALU PIOSENKI ZA NAMI

28. lutego w Kawiarni Artystycznej BOK odbyły się eliminacje do Powiatowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Estradowej. W przesłuchaniach wzięło udział 12 wykonawców.

 

REKLAMA

 

Jury w składzie Anna Stefańska, Andrzej Jędrzejak Dyrektor BOK, Piotr Stanisławski zakwalifikowało 7 osób: Michalina Brożek, Sara Radomska, Anna Turczyk, Zofia Żarska, Oliwia Mostowicz, Julia Wawrzyniak, Oleksandra Liashok, Finalistom gratulujemy, życząc sukcesów w walce o słowika 05.04.2024r. Konkurs odbędzie się w sali widowiskowej BOK ul. Podwale 9.Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

 

BOK - Piotr Stanisławski

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież