Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
4 1 1 1 1 1 Ocena 4.00 (8)
WYGRANA W PIERWSZYM MECZU RUNDY WIOSENNEJ

Nie na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, a na Euroboisku im. Alfreda Pluszczyka, CRS Pogoń Barlinek rozegrała mecz inaugurujący rundę wiosenną. 09 marca drużyna trenera Michała Diakowa, podejmowała zespół Ina Recz.

 

REKLAMA

Obie drużyny były licznie dopingowane przez swoich kibiców, a mocny śpiew BF’20 Barlineckich Fanatyków, niósł się Puszczą Barlinecką aż po centrum miasta. CRS Pogoń Barlinek - Ina Recz 2:1. Bramki dla Barlinka zdobyli Łukasz Gieniec i Piotr Król.

Kolejne dwa mecze domowe, Pogoń rozegra również na Euroboisku. Spowodowane jest to złym stanem murawy na stadionie przy ul. Sportowej. Zapraszamy więc 16 marca na Euroboisko im. Alfreda Pluszczyka, gdzie CRS podejmować będzie drużynę Korona Człopa.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+5

Guest

Jako piknik mam pytanie: czy jest gdzieś dostępna informacja odnośnie zimowych transferów in/out? Na fanpage CRSu widzę tylko strzępki informacji. Gieniec - bodajże na koniec zeszłego sezonu była informacja, że kończy grać w piłkę a teraz na zdjęciach ciągle go widzę - co się stało? I ostatnie - Dydek jeszcze gra?

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież