Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
1.8648648648649 1 1 1 1 1 Ocena 1.86 (37)
''JESTEM KOBIETĄ!'' – DZIEŃ KOBIET W MOCZYDLE

W czwartek, 14 marca o godz. 17.30 wszystkie chętne Panie, dziewczyny i ich koleżanki uczestniczyły w warsztatach tanecznych. Zajęcia w moczydelskiej świetlicy poprowadził instruktor tańca Kamil Fabich. Po raz kolejny udowodnił on, że dzięki jego cennym wskazówkom „tańczyć każdy może”.

 

REKLAMA

Było bardzo… energetycznie! Oddechem wytchnienia dla Pań trenujących pod okiem wymagającego choreografa zespołu „Feeling” była sesja zdjęciowa z Królową Puszczy Barlineckiej. Oliwia Tumielewicz opowiedziała o kulisach konkursu i wyzwaniach, jakie na nią czekały podczas sprawowania tej reprezentacyjnej funkcji. Nie zabrakło również słodkiej przekąski.

To był wieczór pełen pozytywnych wrażeń!

 

Aktywne Moczydło – nadesłane

 

 

 

 

Komentarze

+19

Guest

Jak dobrze , że zbliżają się wybory. Nie mogę patrzeć jak moja wieś podupadła. Każdego , kto myśli że jest tak pięknie jak to się wydaje na zdjęciach, zapraszam zima , kiedy można łyżwami jeździć po drodze, latem gdy na poboczu można się zgubić w niewykoszonych zaroślach no i wiosna i jesienią. Wtedy po wiejskich drogach można tylko czołgiem przejechać. No ale pozdrawiam wszystkich , którzy że zdjęć wnioskują , że jest tu tak pięknie.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież