Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
3.2222222222222 1 1 1 1 1 Ocena 3.22 (9)
POGOŃ WYGRYWA Z KŁOSEM

23 marca na Euroboisku im. Alfreda Pluszczyka, odbyło się spotkanie Kłos Pełczyce - CRS Pogoń Barlinek. Ten mecz, powinien odbyć się w Pełczycach, jednak z uwagi na remont tamtejszego boiska, rozegrano go w Barlinku.

 

REKLAMA

Tak więc tym razem, podopieczni Michała Diakowa jako goście, triumfowali po raz kolejny. Kłos Pełczyce -  CRS Pogoń Barlinek 1:3. Bramki dla Barlinka zdobyli Patryk Niegowski (x2) i Arkadiusz Emilianowicz (x1). O doping i oprawę tradycyjnie zadbali Barlineccy Fanatycy BF’20. Następny mecz CRS Pogoń Barlinek rozegra 30 marca. Podejmować wówczas będzie drużynę Pogoń Połczyn Zdrój. Pierwszy gwizdek sędziego o 14.00 na Euroboisku im. Alfreda Pluszczyka w Barlinku.

 

M.Przybylska

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież