Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 środa 24 kwietnia 2024r.   imieniny: Aleksander, Egbert, Erwin

Reklama

A A A
3.6666666666667 1 1 1 1 1 Ocena 3.67 (3)
MORSY POWITAŁY WIOSNĘ

Pierwszy dzień wiosny, to tradycyjne topienie lub palenie Marzanny. To też doskonały czas na spotkanie integracyjne, podczas którego, oprócz kultywowania tego obrzędu, można hucznie pożegnać zimę.

 

REKLAMA

Tak też zrobiły „Barlineckie Morsy” i 24 marca wybrały się na kąpiel do Kłodawy, by wspólnie z Klubem Morsów Eskimo i Morsami z Lipian powitać wiosnę. Oprócz zanurzenia się w zimnej wodzie, była gorąca zupa i kiełbaski. Nie zabrakło wspólnej rozgrzewki. Było wiosennie, kolorowo a przede wszystkim, i to chyba najważniejsze, wszyscy bawili się znakomicie. Niestety, dzień topienia Marzanny, to również czas, podczas którego morsy myślą o zakończeniu sezonu. Kolejna wspólna kąpiel za kilka miesięcy.

 

M.Przybylska

Foto: Barlineckie Morsy

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież