Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
KOLEJNY FESTIWAL PIOSENKI ZA NAMI

W piątek, 5 kwietna br., w sali widowiskowej barlineckiego Ośrodka Kultury „Panorama”, odbył się po raz 27. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Estradowej. Na scenie zaprezentowało się 17. wykonawców, w różnych grupach wiekowych.

 

REKLAMA

Przyjechali oni z Karska, Myśliborza, Dębna, Szczecina. Oczywiście nie zabrakło gospodarzy, młodych wykonawców z Barlinka. Występy oceniało trzyosobowe jury. Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali nagrody ufundowane przez sponsora, Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku. Wyróżnione osoby dodatkowo otrzymały dyplomy. Laureaci, czterej wykonawcy, otrzymali ceramiczne Słowiki, wykonane w pracowni ceramicznej BOK.

 

Jacek Słomka  

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież