Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
3.8 1 1 1 1 1 Ocena 3.80 (10)
POGOŃ POKONAŁA DRAWĘ 

13 kwietnia, nareszcie na Stadionie Miejskim im. Bronisława Bagińskiego, odbyło się spotkanie CRS Pogoń Barlinek - Drawa Drawsko Pom. Już od pierwszej połowy meczu, widać było dominację podopiecznych Michała Diakowa.

 

REKLAMA

Pierwsze 45 minut zakończyło się wynikiem 1:0. Prawdziwe widowisko, miało miejsce w drugiej połowie spotkania, kiedy to wynik poszybował mocno w górę. CRS Pogoń Barlinek - Drawa Drawsko Pom. 6:0.

Bramki dla gospodarzy zdobyli: Patryk Niegowski, Patryk Niedźwiedź, Kamil Błaż, Konrad Bednarski, Kacper Czarnecki i Mateusz Gadzała. Kolejny mecz CRS Pogoń Barlinek zagra na wyjeździe.

Ponownie przy Sportowej, będzie można kibicować 27 kwietnia, kiedy to nasza drużyna podejmować będzie Sokoła Suliszewo. Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 14.00.

  

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+1

Guest

Niestety trzecie miejsce nie daje Nam awansu, bo nawet do baraży się nie zakwalifikujemy, także przez zeszłotygodniowego wtopa dalej jesteśmy na najgorszym miejscu podium.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież