Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
4.5555555555556 1 1 1 1 1 Ocena 4.56 (9)
SUKCESY BARLINECKIEJ AKADEMII KARATE

Barlinecka Akademia Karate kolejny raz uczestniczyła w zawodach sportowych i ukończyła je z dużymi sukcesami. Miłosz Dyliński zajął pierwsze miejsce w kumite chłopców, jednocześnie spełniając swoje największe marzenie jako wielkiego fana filmu Karate Kid.

  

REKLAMA

Płacząc ze szczęścia razem ze swoimi rodzicami, wprowadził sędziów w małą konsternację, którzy myśleli, że zawodnik doznał kontuzji. Siostra Miłosza, Lena, zajęła trzecie miejsce w kumite dziewczynek. Mikołaj Kuchciński także był trzeci w swojej kategorii wiekowej (w kumite). Dorian Wysocki zajął czwarte miejsce w kumite i trzecie w kategorii kata chłopców. Hania Szyszka zajęła pierwsze miejsce w kategorii kihon i kata dzieci. Blanka Matwiej i Jakub Nowokuński tym razem bez powodzenia. 

Dodajmy, że w zawodach wzięło udział 150 osób z całego kraju. Ogólnopolski Turniej Karate "Antai Cup 2024" o Puchar Wójta Przelewice, odbył się 27 kwietnia w Przelewicach.

Zapraszamy na treningi.

 

Cezary Michalak i Sebastian Rozpędęk

 

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież