Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1)
A KORONA WĘDRUJE DO...

Już niebawem Barlineckie Świętojanki, a co za tym idzie, koronacja nowej Królowej Puszczy Barlineckiej. W tym roku, obowiązki opieki nad puszczą i jej mieszkańcami, powierzone zostaną już 20. Królowej. 08 maja w kawiarni Barlineckiego Ośrodka Kultury, odbyły się wybory Królowej Puszczy Barlineckiej 2024/2025 oraz jej towarzyszki Boginki Moriany.

 

REKLAMA

W konkursie wzięły udział cztery kandydatki, które oprócz autoprezentacji, musiały zmierzyć się z pytaniami od jurorów. Dziewczęta oceniane były przez jury w składzie: Burmistrz Barlinka Bernarda Lewandowska, Nadleśniczy Nadleśnictwa Barlinek Grzegorz Ostrycharz, Dyrektor BOK Andrzej Jędrzejak, Katarzyna Mielcarek Centrum Informacji Turystycznej oraz Kamil Fabich opiekun królowych. Do zmagań o koronę przystąpiły – Julia Zwiachel, Weronika Wrzosek, Julia Olejnik oraz Dominika Połudzień.

Królową Puszczy Barlineckiej Anno Domini 2024/2025 została…

Zaszczytny tytuł Boginki Moriany przypadł…

Nie, nie, dziś tego nie zdradzimy. Wszystkiego dowiedzą się Państwo 22 czerwca podczas koronacji 20. Królowej Puszczy Barlineckiej.

  

M.Przybylska

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież