Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (2)
SPEKTAKL NA NIEBIE

Bardzo ekstremalna burza geomagnetyczna, przyczyniła się do niesamowitego zjawiska na niebie. Zorza polarna rozświetliła noc nad Polską, tworząc swoisty spektakl barw. Nasi Czytelnicy jak zwykle nie zawiedli i przesłali do nas zdjęcia.

 

REKLAMA

Zobaczcie jak to wyglądało minionej nocy. Dziś również warto spojrzeć w niebo. Burza G5 (ekstremalnej), teraz nieco osłabła do wartości G4 (bardzo silnej), jednak szykuje się powtórka. Z soboty na niedzielę więc nie śpimy, a patrzymy w niebo.

Aby jeszcze bardziej Was do tego zachęcić, przytoczymy cytat Karola Wójcickiego, popularyzatora astronomii, autora bloga "Z głową w gwiazdach", który w mediach społecznościowych napisał "Lepiej odeśpijcie parę godzin w ciągu dnia, bo dziś szykuje się powtórka z rozrywki!". Także aparaty w dłoń i czekamy na Wasze zdjęcia. 

 

M.Przybylska

 

Foto: Adam Kuciński

 

 Foto: Dominika Augustynowicz

 

Komentarze

+19

Guest

Oj tak,piekne widoki niesamowite powiązanie z doznaniami zapachów z Ha conu....dobrze że nas były Burmistrz oszukał i do początku stycznia tego roku nic z tą firmą sie nie zmieniło...naprawdę,cudowne doznania wprost bezcenne!!!

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież