Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna


 piątek 24 maja 2024r.   imieniny: Estera,Joanna, Maria, Zuzanna

Reklama

Sodaspeed

A A A
5 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (3)
ZNIKAJĄCE ZABEZPIECZENIE DROGI DLA ROWERÓW

Samo nie zniknęło, nie wyparowało, nie poszło. Ktoś musiał przyjść, wykręcić i zabrać. Może komuś były potrzebne na działkę, czy też na podwórko. Jakby na to nie patrzeć, to zwykła bezczelna kradzież, która może doprowadzić do ryzykownych sytuacji.

 

REKLAMA

Od dłuższego czasu ktoś przychodzi i wykręca deski z zabezpieczeń drogi dla rowerów na trasie Barlinek – Pełczyce. Jest to o tyle skrajnie niebezpieczne, że rowerzysta może spaść ze skarpy albo uderzyć w drzewo. Nowe deski z pewnością zostaną zamontowane, w końcu chodzi tu o bezpieczeństwo cyklistów. A i tylko przypominamy – za naprawę płacimy my wszyscy. Barlinecki Ratusz poinformował już Policję o kradzieży.

 

M.Przybylska

 

 

Komentarze

+7

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Przykręcić nowe i rozwiercić główkę wkręta.

Przewiercić na wylot słupek, dać śruby a nie wkręty i zagnieść z tyłu nakrętkę

Są specjalne nakrętki które można zerwać po montażu i nic nie trzeba gnieść.
+15

Guest

Cytuję Guest:
Przykręcić nowe i rozwiercić główkę wkręta.

Przewiercić na wylot słupek, dać śruby a nie wkręty i zagnieść z tyłu nakrętkę
+13

Guest

Cytuję jacuś:
na zdjęciu widać że te barierki nie są tam niezbędne,skarpa nie wygląda na stromą

Jaka skarpa by nie była, barierki były zamontowane i to jest zwykła kradzież a osoba odpowiedzialna jest po prostu złodziejem.
+6

Guest

Cytuję Guest:
Kradzież takich deseczek jest już śmieszna sama w sobie. Ale robienie z Polaków głupich ludzi i zabezpieczanie każdej możliwej skarpy, nasypu przez barierki samo w sobie jest patologia. Szkoda jeszcze, że ekranów dźwiękochłonnych nie postawili. Chociaż może nie będę pod rzucać pomysłów.

Tam jest naprawdę wysoka skarpa.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież