BORNE FURNITURE Sp. z o.o.

 

BORNE FURNITURE Sp. z o.o.


 sobota 28 stycznia 2023r.   imieniny: Agnieszka, Piotr, Radomir

Reklama

Bimex/Lewiatan Barlinek

A A A
0 1 1 1 1 1
Image
Śmierć była o włos
Jak niewiele potrzeba, aby doszło do nieszczęścia na coraz „sławniejszej” drodze między Barlinkiem, a Lipianami? Wystarczy, mijając się z samochodem ciężarowym, który nie trzymał się swego pasa, bo omijał dziury w jezdni lub wiatr zarzucił jego naczepą, „złapać” pobocze.

Właśnie podczas mijania, czyli manewru teoretycznie dosyć bezpiecznego, na tej wąskiej i bardzo zniszczonej drodze doszło dziś w nocy (26.02.2009) do bardzo niebezpiecznego wypadku. Całe szczęście, że kierowca wyszedł z tego nieszczęścia tylko z potłuczeniami, ale czy zawsze tak będzie?

REKLAMA

Ilu kierowców małych aut musi uciekać na pobocze, aby ratować się przed bliskim spotkaniem z tirem? Może pora zainicjować jakiś ruch społeczny, który pokaże na szerokim forum wszystkie niedociągnięcia i zaniedbania związane z barlineckimi drogami?

A na horyzoncie był już dom, było już widać światła Barlinka...

{jgxgal folder:=[images/stories/aaktualnosci2/tir/] cols:=[4]}

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.