Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
4.12 1 1 1 1 1 Ocena 4.12 (25)
NAJMŁODSI BAWILI SIĘ NA STODOLNEJ

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, na osiedlu Wyzwolenie przy ul. Stodolnej, tradycyjnie już można powiedzieć, odbył się festyn zorganizowany przez radną RM Alicję Kowalewską. Było przeciąganie liny i inne konkurencje sportowe.

 

REKLAMA

 

Każdy kto wziął udział w konkursie otrzymał nagrodę, a największym powodzeniem, jak zawsze oczywiście, cieszył się dmuchany zamek. Za naszym pośrednictwem organizator serdecznie dziękuje za pomoc w zorganizowaniu festynu sponsorom i wszystkim tym, którzy bezinteresownie wsparli te wyjątkowe działania. Byli to: ZUT Paweł Kowalewski,Gmina Barlinek, Matylda Kolańczyk, Kuba Olszewski, Marcin Czerniejewski, Kamil Fabich, Bogdan Łuczak, Barlinecki Ośrodek Kultury oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa "Piast".

 

M.Szczerba

Foto: Organizator

 

 

Komentarze

-3

Guest

Różnica między dniem dziecka na Stodolnej, a na stadionie jest ogromna, bo ten był osiedlowy i frekfencja była bardzo duża i po co tyle złośliwości :-)
-1

Guest

Trochę słaba frekwencja. W sobotę na stadionie było dużo więcej dzieci i dużo więcej atrakcji. Chyba czas zacząć brać przykład z młodych, odważnych i kreatywnych Kobiet.

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież