Serwis informacyjny mieszkańców Barlinka i okolic

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 

SEWD Centrum Drewna

 

WATEX sp. z o.o.

 

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

 SEWD Centrum Drewna

 WATEX sp. z o.o.


 wtorek 25 czerwca 2024r.   imieniny: Albrecht, Lucja, Wilhelm

Reklama

Sodaspeed

A A A
4.6 1 1 1 1 1 Ocena 4.60 (20)
HISTORYCZNY AWANS ISKRY LUTÓWKO

Marzenia się spełniają, trzeba tylko nimi dobrze pokierować. W tym przypadku kierował, a raczej trenował Michał Antosiewicz, który poprowadził drużynę Iskra Lutówko do historycznego awansu.

 

REKLAMA

 

02 czerwca na boisku w Lutówku, odbył się mecz, podczas którego podopieczni trenera Michała, podejmowali zespół Skrzydlaci Będargowo. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:0.

Bramki zdobyli: Nikodem Sidlarewicz, Piotr Baryło i Roman Pyrih. To niedzielne spotkanie, zapewniło drużynie Iskra Lutówko awans do Klasy Okręgowej! Gratulacje zarówno dla trenera jak i zawodników.

 

M.Szczerba - Przybylska

Foto: Agata Gucia

 

 

Komentarze

+1

Guest

Cytuję Guest:
Brawo lutówko... Będą derby Iskra-Pogoń...{ pewnie duma rozpycha włodarzy Barlinka...)

Na honorowych miejscach zasiądą w czasie meczu...
+1

Guest

Cytuję Guest:
Po wygranych wyborach już jako Pani Burmistrz Barlinka Bernarda Lewandowska na pytanie działacza klubu "czy klub Iskra Lutówko może liczyć na dodatkowe wsparcie finansowe?" odpowiedziała ,że NIE !!! W ciągu dwóch miesięcy dwa różne stanowiska w tej sprawie.


A przed zagłosowaniem, spytałeś jak zamierza przekazać wam to finansowe wsparcie? Skąd będą pochodzić na to pieniądze? Jaki ma na to pomysł? Czy ta obietnica jakiekolwiek pokrycie ma? Czy po prostu powiedziała, uwierzyłeś i poleciałeś do urny?
+4

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
W trakcie gorącej kampanii przedwyborczej na Burmistrza Barlinka 2024 kandydat Bernarda Lewandowska obiecywała, że jak zostanie wybrana to dodatkowe środki niezbędne do funkcjonowania drużyny w nowych realiach (awans do okręgówki)będą przyznane. Po wygranych wyborach już jako Pani Burmistrz Barlinka Bernarda Lewandowska na pytanie działacza klubu "czy klub Iskra Lutówko może liczyć na dodatkowe wsparcie finansowe?" odpowiedziała ,że NIE !!! W ciągu dwóch miesięcy dwa różne stanowiska w tej sprawie. Na koniec chcę podkreślić ,że na Radną naszego okręgu wybrali Panią nie tylko mieszkańcy Płonna ale w głównej mierze niezadowoleni ze swojego Radnego mieszkańcy Lutówka. Tak właśnie rozpoczęła się Pani kariera samorządowca


Nie mamy co robic z pieniedzmi, lecz mamy dofinansowywac cudze hobby?
Biedni sa? Bezrobotni sa?

Mamy szpital do uratowania.


Według tego toku rozumowania to organizacje typu CRS, ISF, Sekcja Karate, ABC Futbolu i inne stowarzyszenia w naszej gminie nie powinni dostać dofinansowania bo jest szpital do uratowania! Ciekawa jestem jak będzie retoryka jak pojawi się temat ewentualnych podwyżek dla samorządowców m.in. radnych, burmistrza itp. Czas pokaże, ale początek nowej kadencji samorządowej jest...


Żadnych podwyżek.
Żadnych dofinansowań.
Orliki wybudowano? Wybudowano.
Szatnio budy są? Są.
Dostali stadion? Dostali.

Ile macie lat, że wierzycie w polityczne obietnice? 5?
Polityczne obietnice sa po to, zeby barany poszly do urn.

Czesc sie nie uda spelnic. Czesc sie spelni. Czesc sie oleje.
A płonia plynie dalej.
+9

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
W trakcie gorącej kampanii przedwyborczej na Burmistrza Barlinka 2024 kandydat Bernarda Lewandowska obiecywała, że jak zostanie wybrana to dodatkowe środki niezbędne do funkcjonowania drużyny w nowych realiach (awans do okręgówki)będą przyznane. Po wygranych wyborach już jako Pani Burmistrz Barlinka Bernarda Lewandowska na pytanie działacza klubu "czy klub Iskra Lutówko może liczyć na dodatkowe wsparcie finansowe?" odpowiedziała ,że NIE !!! W ciągu dwóch miesięcy dwa różne stanowiska w tej sprawie. Na koniec chcę podkreślić ,że na Radną naszego okręgu wybrali Panią nie tylko mieszkańcy Płonna ale w głównej mierze niezadowoleni ze swojego Radnego mieszkańcy Lutówka. Tak właśnie rozpoczęła się Pani kariera samorządowca


Nie mamy co robic z pieniedzmi, lecz mamy dofinansowywac cudze hobby?
Biedni sa? Bezrobotni sa?

Mamy szpital do uratowania.


Według tego toku rozumowania to organizacje typu CRS, ISF, Sekcja Karate, ABC Futbolu i inne stowarzyszenia w naszej gminie nie powinni dostać dofinansowania bo jest szpital do uratowania! Ciekawa jestem jak będzie retoryka jak pojawi się temat ewentualnych podwyżek dla samorządowców m.in. radnych, burmistrza itp. Czas pokaże, ale początek nowej kadencji samorządowej jest...
+3

Guest

Cytuję Guest:
Cytuję Guest:
W trakcie gorącej kampanii przedwyborczej na Burmistrza Barlinka 2024 kandydat Bernarda Lewandowska obiecywała, że jak zostanie wybrana to dodatkowe środki niezbędne do funkcjonowania drużyny w nowych realiach (awans do okręgówki)będą przyznane. Po wygranych wyborach już jako Pani Burmistrz Barlinka Bernarda Lewandowska na pytanie działacza klubu "czy klub Iskra Lutówko może liczyć na dodatkowe wsparcie finansowe?" odpowiedziała ,że NIE !!! W ciągu dwóch miesięcy dwa różne stanowiska w tej sprawie. Na koniec chcę podkreślić ,że na Radną naszego okręgu wybrali Panią nie tylko mieszkańcy Płonna ale w głównej mierze niezadowoleni ze swojego Radnego mieszkańcy Lutówka. Tak właśnie rozpoczęła się Pani kariera samorządowca


Nie mamy co robic z pieniedzmi, lecz mamy dofinansowywac cudze hobby?
Biedni sa? Bezrobotni sa?
I
Mamy szpital do uratowania.


Oczywiście, że są biedni, szpital i wiele, wiele innych potrzeb z większym priorytetem więc po co było obiecywać w kampanii?
-11

Guest

Cytuję Guest:
W trakcie gorącej kampanii przedwyborczej na Burmistrza Barlinka 2024 kandydat Bernarda Lewandowska obiecywała, że jak zostanie wybrana to dodatkowe środki niezbędne do funkcjonowania drużyny w nowych realiach (awans do okręgówki)będą przyznane. Po wygranych wyborach już jako Pani Burmistrz Barlinka Bernarda Lewandowska na pytanie działacza klubu "czy klub Iskra Lutówko może liczyć na dodatkowe wsparcie finansowe?" odpowiedziała ,że NIE !!! W ciągu dwóch miesięcy dwa różne stanowiska w tej sprawie. Na koniec chcę podkreślić ,że na Radną naszego okręgu wybrali Panią nie tylko mieszkańcy Płonna ale w głównej mierze niezadowoleni ze swojego Radnego mieszkańcy Lutówka. Tak właśnie rozpoczęła się Pani kariera samorządowca


Nie mamy co robic z pieniedzmi, lecz mamy dofinansowywac cudze hobby?
Biedni sa? Bezrobotni sa?

Mamy szpital do uratowania.
+17

Guest

Trener Iskry startował (bez sukcesu) z komitetu Pani Burmistrz a teraz taka sytuacja..

Nakłamać, naobiecywać, naściemniać a jak wybiorą to się coś wymyśli.

Wędkarze i Iskra już "zadowoleni" z rządów, kto następny?
+7

Guest

Cytuję Guest:
W trakcie gorącej kampanii przedwyborczej na Burmistrza Barlinka 2024 kandydat Bernarda Lewandowska obiecywała, że jak zostanie wybrana to dodatkowe środki niezbędne do funkcjonowania drużyny w nowych realiach (awans do okręgówki)będą przyznane. Po wygranych wyborach już jako Pani Burmistrz Barlinka Bernarda Lewandowska na pytanie działacza klubu "czy klub Iskra Lutówko może liczyć na dodatkowe wsparcie finansowe?" odpowiedziała ,że NIE !!! W ciągu dwóch miesięcy dwa różne stanowiska w tej sprawie. Na koniec chcę podkreślić ,że na Radną naszego okręgu wybrali Panią nie tylko mieszkańcy Płonna ale w głównej mierze niezadowoleni ze swojego Radnego mieszkańcy Lutówka. Tak właśnie rozpoczęła się Pani kariera samorządowca

Ha ha ha ha. Jaki Ty naiwny jesteś. Jeszcze nie raz się przekonasz, że to co było kiedyś a to co jest obecnie to już dwie różne sprawy. Myślałeś, że w nieskończoność będzie pięknie i wspaniale? To życzę powodzenia.
+23

Guest

W trakcie gorącej kampanii przedwyborczej na Burmistrza Barlinka 2024 kandydat Bernarda Lewandowska obiecywała, że jak zostanie wybrana to dodatkowe środki niezbędne do funkcjonowania drużyny w nowych realiach (awans do okręgówki)będą przyznane. Po wygranych wyborach już jako Pani Burmistrz Barlinka Bernarda Lewandowska na pytanie działacza klubu "czy klub Iskra Lutówko może liczyć na dodatkowe wsparcie finansowe?" odpowiedziała ,że NIE !!! W ciągu dwóch miesięcy dwa różne stanowiska w tej sprawie. Na koniec chcę podkreślić ,że na Radną naszego okręgu wybrali Panią nie tylko mieszkańcy Płonna ale w głównej mierze niezadowoleni ze swojego Radnego mieszkańcy Lutówka. Tak właśnie rozpoczęła się Pani kariera samorządowca

Dodaj komentarz


Wpisy wulgarne, zawierające błędy ortograficzne, hejt, kłótnie, obsceniczne czy obrażające innych komentatorów i naruszające podstawowe zasady netykiety (np. pisane DUŻYMI LITERAMI), nie będą publikowane. Zapraszamy do kulturalnej dyskusji. Nie odpowiadamy na anonimowe komentarze. Zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj? Napisz do nas redakcja@barlinek24.pl lub użyj przycisku "Zgłoś administratorowi". Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy. Prosimy nie podpisywać anonimowych komentarzy z imienia i nazwiska. Regulamin komentarzy.

Twój komentarz nie został opublikowany? Skorzystaj z fb i komentuj pod postem na naszym profilu B24.

Kod antyspamowy
Odśwież